کسب درآمد آسان از اینترنت ( ویژه سایت های پربازدید، وبلاگ های با بازدید کم و حتی افراد بدون سایت و وبلاگ)

 

در این مطلب به شما آموزش خواهیم داد که چگونه به آسانی و با فعالیت بسیار کم از اینترنت کسب درآمد کنید. این روش بسیار آسان و کاربردی بوده و برای سایت های پر بازدید و کم بازدید، وبلاگ ها و حتی افرادی که دارای سایت یا وبلاگ نیستند نیز کارایی دارد. اما این راه حل جادویی و آسان چیست؟ شما برای انجام آن باید چه کارهایی را انجام دهید و از همه مهمتر چطور درآمدتان از این طریق را چند برابر کنید.

مراحل کار:

۱- ابتدا به این https://goo.gl/kPBwY0 آدرس رفته و در سایت مورد نظر ثبت نام کنید. اطلاعات شخصی و بانکی خود را به دقت درج نمایید تا درآمد شما به همان حساب واریز شود.

۲- بعد از تکمیل ثبت نام وارد پنل خودتان شوید. شکل پنل به صورت زیر است.

panel

۳- از هم اکنون شروع به کسب درآمد نمایید. به ازای فروش هر محصول پورسانت ۲۰ تا ۳۰ درصدی دریافت نمایید. نکته مهم موضوع اینجاست که شما تنها بازاریابی می کنید و تمامی کارها اعم از بسته بندی و ارسال و … با شرکت است و شما پورسانت خود را دریافت می کنید. برای شروع کسب درآمد باید فروشگاه داشته باشید که می توانید از طریق پنل خودتان فروشگاه اختصاصی بسازید آن هم رایگان برای خودتان. هر کسی هم از طریق فروشگاه اختصاصی شما خرید کند پورسانتش برای شماست. از قسمت پنل روی گزینه فروشگاه ها کلید کنید. در صفحه جدید آدرسی را برای فروشگاه خود انتخاب کنید. آدرس مورد نظر نباید تکراری باشد. پس از ثبت آدرس فروشگاه و تکمیل اطلاعات باید چند ساعت صبر کنید تا آدرس تایید شود. حالا فروشگاه اختصاصی شما آماده است. می توانید فروش را شروع کنید.

۴- برای فروش محصولات باید تبلیغات کنید. در پنل بخشی به نام کد تبلیغات وجود دارد. به این بخش بروید کد های مختلف تبلیغات موجود هستند. از این کدها می توانید برای تبلیغات در وبسایت خود، وبلاگ خود، فروم ها و یا شبکه های اجتماعی استفاده کنید. بهترین کدها برای فروش کد پاپاپ و کد پست ثابت هستند.

۵- آدرس فروشگاه خود را به موتورهای جست و جومعرفی کنید و در وبلاگ ها و سایت های رایگان معرفی کنید. کم کم بدون تبلیغات نیز از طریق ورودی گوگل فروش خواهید داشت.

۶- یکی از روش های دیگر تبلیغاتی برای کسانی که وبسایت ندارند استفاده از تبلیغات پاپاپ است. می توانید از وبسایت هایی که تبلیغات ارزان پاپاپ می فروشند کمک بگیرید. یکی از این وبسایت ها وبسایت http://popupirani.ir است. شما می توانید از این سایت هر آی پی پاپات را به قیمت ۲٫۵ تومان بخرید یعنی با ۲۵۰۰۰ تومان ۱۰۰۰۰ آی پی میخرید و فروشگاه خود را به ۱۰۰۰۰ نفر نشان می دهید. اگر تنها ۳ نفر از ۱۰۰۰۰ نفر از فروشگاه شما خرید کنند هزینه پاپاپ در می آید و بقیه اش می شود سود شما.

۷- در تبلیغات دقت کنید محصولات پر فروش را عرضه کنید. در پنلتان محصولات پرفروش آمده است.

۸- برای دریافت ترفندهای استثنایی فروش بیشتر نام و نام خانوادگی پنل خود را به websiteiranico@gmail.com بفرستید و در موضوع ایمیل به ترفند های فروش اشاره کنید.

۹- با آرزوی درآمد سرشار برای شما

اشتراک گذاری برای دوستان :

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای مورد نیاز با علامت * مشخص شده اند.