با انواع بک لینک و تاثیرات آن بر سئو وب سایت در طراحی سایت آشنا شوید . بک لینک یکی از موارد تاثیر گذار در سئو وب سایت می باشد که بسته به نوع آن می تواند تاثیر مثبت و منفی مختص به خود را داشته باشد.

بک لینک چیست ؟

بک لینک اصطلاحا به پیوندهایی خارج از سایت شما که به سایت شما پیوند شده اند اطلاق می گردد و به عبارتی لینکی که از وب سایت های دیگر به سایت شما داده شده باشد بک لینک نامیده می شود .

آیا تاثیر بک لینک بر روی بهینه سازی و سئو وب سایت همیشه مثبت است ؟

سئو کاران حرفه ای می دانند که بک لینک به سایت همیشه و در همه حال تاثیر ۱۰۰% مثبت ندارد و در حقیقت بک لینک ها و تاثیر گذاری یک بک لینک میتواند ۳ حالت تاثیر در رتبه و سئو وب سایت داشته باشد . مثبت ، بی تاثیر و حتی تاثیر منفی.

بک لینک های مفید و موثر کدام هستند ؟

معمولا بک لینک هایی مفید تلقی میگردند که از چند آیتم ذیل بهره گرفته باشند :

  • رنک و اعتبار وب سایت لینک دهنده نزد موتورهای جستجو بالا باشد . معیارها مشخص نمودن اعتبار میتواند تعداد صفحات شناخته شده توسط گوگل ، رنک الکساو … باشد.
  • نوع ساختار لینک ایجاد شده Dofollow باشد . در صورتی که لینک فالو نباشد موتور های جستجو لینکک را تبلیغ محاسبه میکنند و نه امتیاز به سایت.
  • سایت لینک دهنده اسپم نباشد. لینک از سایت های اسپم شناخته شده می تواند تاثیر منفی و حتی پنالتی را به دنبال خود داشته باشد.
  •  Anchor text مربوط به بک لینک. منظور کلمه ای است که لینک به آن نسبت داده شده است . این کلمه باید هدفمند باشد و به تعداد خیلی زیاد تکرار نگردد.
  •  سایت لینک دهنده خود تولید محتوای مناسب و مداوم داشته باشد. در صورتی که تعداد لینک ها در تناسب با تولید محتوا کم باشد نتیجه مثبت نخواهد بود و گاه منفی می باشد.
  • در صورت دریافت لینک از دامنه های آی آر نتیجه در کشور ایران مطلوب تر خواهد بود.

 

جهت دریافت بک لینک فالو در بیش از ۸۰۰۰۰ صفحه وب سایت ایرانی با ما تماس بگیرید.

اشتراک گذاری برای دوستان :

۱ دیدگاه

  • سیما۰۵٫ دی, ۱۳۹۵

    سلام مرسی سایت خوبی دارین

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای مورد نیاز با علامت * مشخص شده اند.