ایندکس شدن در گوگل اولین گام رسیدن به موفقیت سئو وب سایت در طراحی سایت می باشد. بسیار مهم است که تمامی صفحات کلیدی و اصلی وب سایت شما ایندکس شده و در تمامی جستجوهای مرتبط ظاهر شود. موتور جستجوی گوگل صفحاتی را به کاربران خود پیشنهاد میدهد که قبلا توسط رباتهای خود آنها را بررسی و ایندکس کرده باشد.

 

سایت خود را در گوگل وبمستر ثبت کنید

ابزار مدیریت سایت گوگل یک روش بسیار عالی برای مدیریت ایندکس شدن صفحات طراحی سایت می باشد. اطلاعات مهمی در مورد وضعیت ایندکس سازی صفحات وب سایت به شما ارائه می نماید. شما می توانید تغییراتی در سرعت ایندکس وب سایت تان در گوگل ایجاد نمایید. می توانید خطاهایی که ربات های گوگل هنگام ایندکس کردن صفحات با آن مواجه می شوند را ببینید و همچنین می توانید آمار کارهای انجام شده توسط ربات ها توسط گوگل را ببینید.

 

 ساخت و ارائه نقشه سایتبرای وب سایت  

اینکار بهترین روش برای معرفی سایت خود به گوگل و افزایش سرعت ایندکس شدن صفحات برای بهینه سازی سایت است. نقشه سایت روشی برای سازماندهی صفحات وب سایت، شناسایی آدرس های URL و داده های هر بخشی می باشد.

 

ایجاد لینک های داخلی در صفحات داخلی 

لینک ها و ساختار وب سایت شما به شدت تحت تاثیر این است که گوگل چگونه وب سایت شما را ایندکس نماید. اگر ربات های گوگل از طریق صفحهء اصلی وارد وب سایت شما شوند، شروع به ایندکس کردن بقیه وب سایت از طریق لینک های داخلی خواهد نمود و سئو وب سایت را بهبود می بخشد.از این جهت ضروری است که تمامی مطالب و محتوا به راحتی از طریق ساختار لینک های داخلی قابل جستجو باشد.

 

ایجاد و ترویج محتوای جدید در سایت 

مطالب و محتوای جدید، نظر ربات های گوگل را به خود جلب می کند. همانطور که قبلاً گفته شده بهترین روش برای انجام بهینه سازی سایت در وب سایت می باشد. بنابراین با ایجاد محتوای جدید و به روز رسانی مطالب موجود ربات های موتور جستجو را تشویق به بازگشت به وب سایت تان به صورت منظم نمایید.

 

ایجاد بک لینک  

برای صفحه اصلی و صفحات داخلی سایت بک لینک مناسب بدست آورید. موتورهای جستجو از طریق این لینکها به صفحات شما وارد میشوند و اینکار موجب افزایش سرعت ایندکس شدن صفحات شما خواهد شد.

جهت دریافت بک لینک از بیش از ۸۰۰۰۰ صفحه وب سایت ایرانی با ما تماس بگیرید.

اشتراک گذاری برای دوستان :

۱ دیدگاه

  • Agahi90۱۲٫ شهریور, ۱۳۹۵

    باسلام و احترام
    ممنون بابت مطالب مفیدتون
    افتخار ما آشنایی با شماست
    امیدواریم روزی باگروه شما همکاری داشته باشیم

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای مورد نیاز با علامت * مشخص شده اند.